Вас вітає Чернігівський ліцей №22 з поглибленим вивченням іноземних мов. Ми щиро сподіваємося, що на нашому офіційному сайті Ви знайдете корисну інформацію не тільки про навчальний процес, а й цікаву для Вас! Ми з радістю відповімо на Ваші запитання та візьмемо до уваги ваші пропозиції та побажання. З повагою адміністрація ліцею.

Результат навчання в ліцеї - особистості, які будуть навчатися протягом усього життя.

Мета педагогів ліцею - допомогти учням обрати з тисячі доріг свою в житті, навчити не лише премудрощів шкільних предметів, а найскладнішої науки - бути людиною.

Чим ми можемо пишатися?
Учнями -- творчими особистостями, їхніми батьками-гуманістами, учителями - майстрами своєї справи.

Ми впевнені, що любити дітей - це найтонша, найскладніша та наймудріша річ, яка приходить з досвідом.

Чернігівський ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов

Директор: Четирус Тамара Володимирівна

Адреса: