П'яті класи
  5-A 5-Б 5-В
  Заліська Олена
Миколаївна
Пілеко Наталія
Володимирівна
Верба Людмила
Олександрівна

Понеділок

2 Нім.мова 302 304        
3 Фізич.культура Математика 302 Математика 206
4 Математика 302 Нім.мова 304 308 Фізич.культура
5 Укр.літер. 206 Англ.мова 207 301 310 Нім.мова 303 305
6 Англ.мова 209 212 301 Укр.мова 203 307 Історія 206
7 Історія Укр. 206 Фізич.культура Укр.літер. 202
8     Історія Укр. 206 Англ.мова 208 308 310

Вівторок

1         Укр.мова 203 304
2 Укр.мова 203 304 Природознав. 305 Трудове навчан. 110 308
3 Світов.літер. 203 Математика 302 Трудове навчан. 110 308
4 Природознав. 305 Трудове навчан. 110 308 Світов.літер. 203
5 Математика 302 Трудове навчан. 110 308 Природознав. 211
6 Трудове навчан. 110 308 Укр.літер. 306 Англ.мова 209 301 310
7 Трудове навчан. 110 308 Англ.мова 209 212 310    
8 Англ.мова 301 304 310        

Середа

2 Нім.мова 201 109 Фізич.культура Укр.мова 203 308
3 Укр.мова 203 308 Нім.мова 109 202 Математика 206
4 Англ.мова 109 304 308 Світова літер. 203 Урк.літер. 303
5 Фізич.культура Укр.мова 302 308 Нім.мова 109 301
6 Прав.дит./ОТМ 205 Математика 302 Фізич.культура
0 Математика 302 Прав.дит./ОТМ 304 Англ.мова 206 303 310
1     Англ.мова 301 303 310 Прав.дит./ОТМ 304

Четвер

2 Природознав. 305        
3 Укр.м./Інформ. 203 207 Природознав. 305 Природознав. 211
4 Англ.мова 105 206 207 Математика 302 Математика 202
5 Фізич.культура Укр.м./Музика 301 307 Англ.мова 105 207 304
6 Математика 302 Англ.мова 212 303 310 Укр.м./Музика 301 203
7 Укр.м./Інформ. 203 207 Основи здоров'я 305 Фізич.культура
8     Фізич.культура Основи здоров'я 305

П'ятниця

2         Рос.мова 203 305
3 Рос.мова 203 205 Укр.літер. 302 Математика 206
4 Укр.літер. 302 Світ.літер. 203 Світова літер. 205
5 Англ.мова 202 303 310 Рос.мова 205 203 Укр.м./Інформ. 302 207
6 Світова літер. 203 Укр.м./Інформ. 302 207 Англ.мова 212 303 310
7 Основи здров'я 109 Англ.мова 110 303 310 Укр.м./Інформ. 303 207
8 Укр.м./Музика 203 302 Укр.м./Інформ. 302 207    
Шості класи
  6-A 6-Б 6-В
  Пильник Валентина
Дмитрівна
Дубок Олена
Миколаївна
Хроленко Надія
Василівна

Понеділок

5     Укр.літер. 307    
6     Фізич.культура Математика 302
1 Математика 302 Укр.мова 301 307 Образ.мистец. 210
2 Образ.мистец. 210 Математика 302 Укр.мова 301 307
3 Укр.мова 301 307 Світов.літер. 205 Англ.мова 203 303 305
4 Англ.мова 201 202 303 Географія 305 Світов.літер. 205
5 Світов.літер. 205 Англ.мова 201 202 303 Географія 305
1 Географія 305        

Вівторок

5     Етика 208    
6     Математика 302    
1 Етика 203 Історія 306 Математика 302
2 Математика 302 Нім.мова 205 303 Етика 203
3 Історія 306 Англ.мова 203 206 305 Нім.мова 201 303
4 Нім.мова 201 303 Образ.мистец. 202 Історія 306
5 Англ.мова 203 206 303     Фізич.культура
6 Фізич.культура     Англ.мова 203 206 305

Середа

0 Світов.літер. 205 Фізич.культура Укр.мова 306 307
1 Укр.мова 306 307 Світов.літер. 203 Математика 302
2 Математика 302 Укр.мова 306 307 Трудов.навчан. 110 308
3 Укр.літер. 307 Математика 302 Англ.мова 109 201 301
4 Англ.мова 109 301 201 Трудов.навчан.110 308 Укр.літер. 307
5 Трудов.навчан.110 308 Англ.мова 109 201 301 Світов.літер. 205

Четвер

6     Основ.здоров'я 302    
1 Нім.мова 109 201 Укр.мова 303 310 Математика 302
2 Математика 302 Нім.мова 109 201 Укр.мова 307 308
3 Укр.мова 305 307 Математика 302 Фізич.культура
4 Географія 305 Англ.мова 205 303 310 Нім.мова 109 201
5 Фізич.культура Географія 305 Англ.мова 205 303 310
6 Англ.мова 303 310 205     Географія 305

П'ятниця

6 Основ.здоров. 306     Основ.здоров. 306
1 Історія 306 Природознав. 305 Укр.літер. 302
2 Природознав. 307 Нім.мова 201 303 Історія 306
3 Укр.літер. 307 Музика 301 Природознав. 305
4 Нім.мова 201 303 Укр.літер. 307 Англ.мова 202 305 310
5 Англ.мова 202 305 310 Історія 306 Музика 301
6 Музика 301 Англ.мова 202 305 310 Нім.мова 201 303
Сьомі класи
  7-A 7-Б
  Тяпкова Ольга
Анатоліївна

Понеділок

6 Фізич.культура Алгебра 208
1 Світов.літер. 203 Фізич.культура
2 Англ.мова 201 202 303 Світов.літер. 203
3 Алгебра 208 Англ.мова 201 202 303
4 Хімія 211 Географія 307
5 Географія 307 Хімія 211

Вівторок

6 Алгебра 208 Біологія 109
1 Укр.літер. 303 Алгебра 208
2 Біологія 109 Укр.літер. 307
3 Укр.мова 205 307 Англ.мова 301 304 310
4 Англ.мова 301 304 310 Укр.мова 205 307
5 Образ.мистец. 202 Німецька мова 201 303
6 Німецька мова 201 303 Образ.мистец. 201

Середа

6     Геометрія 208
0 Геометрія 208 Фізич.культура
1 Фізич.культура Англ.мова 109 201 206
2 Англ.мова 109 201 206 Історія України 304
3 Укр.мова 206 306 Географія 305
4 Історія України 304 Укр.мова 205 306
5 Географія 305    

Четвер

5     Основ. здоров. 302
6 Основи здоров'я 305 Трудове навчання 110 308
1 Трудове навчання 110 308 Біологія 109
2 Англ.мова 202 306 310 Фізика 210
3 Алгебра 208 Англ.мова 202 303 310
4 Фізика 210 Алгебра 208
5 Біологія 109 Німецька мова 201 202
6 Німецька мова 201 202    

П'ятниця

5 Музика 301 Укр.літер. 206
6 Укр.літер. 206 Англ.мова 201 205 308
1 Англ.мова 202 205 310 Музика 301
2 Укр.мова 205 206 Німецька мова 201 303
3 Всесвітня історія 306 Укр.мова 205 206
4 Німецька мова 201 303 Світова література 205
5 Світова література 205 Всесвітня історія 208
Восьмі класи
  8-A 8-Б
  Герасименко Лариса
Олексіївна
Неруш Ніна
Олександрівна

Понеділок

1 Англ.мова 301 303 310 Укр.літер. 304
2 Англ.мова 301 303 310 Трудове навч. 110 308
3 Укр.літер. 304 Англ.мова 301 303 310
4 Німецька мова 205 206 Англ.мова 301 303 310
5 Трудове навч. 110 308 Німецька мова 205 206
6 Географія 305 Геометрія 210
7 Геометрія 208 Географія 305

Вівторок

1 Фізика 210 Фізич.культура
2 Фізич.культура Фізика 210
3 Алгебра 208 Хімія 211
4 Хімія 211 Алгебра 208
5 Світова література 203 Біологія 109
6 Історія України 307 Світова література 203
7 Біологія 109 Історія України 307

Середа

1 Географія 305 Німецька мова 208 310
2 Укр.мова 302 304 Географія 305
3 Всесвітня історія 208 Укр.мова 302 304
4 Німецька мова 210 301 Всесвітня історія 208
5 Геометрія 208 Англ.мова 109 207 310
6 Англ.мова 207 303 310 Геометрія 206

Четвер

1 Хімія 211 Світова література 203
2 Світова література 203 Хімія 211
3 Фізич.культура Іст. Укр./Осн.зд. 205
4 Іст.Укр./Осн.зд. 203 Фізич.культура
5 Алгебра 208 Біологія 109
6 Біологія 109 Алгебра 208

П'ятниця

1 Укр.літер. 307 Англ.мова 301 305 310
2 Укр.мова 307 304 Англ.мова 301 305 310
3 Англ.мова 310 301 303 Укр.мова 304 307
3 Англ.мова 310 301 303 Німецька мова 109 208
5 Німецька мова 19 208 Музика 301
6 Фізика 210 Укр.літер. 307
7 Музика 301 Фізика 210
Дев'яті класи
  9-A 9-Б
  Шупило Олена
Миколаївна
Чорноок Світлана
Михайлівна

Понеділок

1 Нім.м./Інформ. 305 207 Геометрія 202
2 Фізич.культура Нім.м./Інформ. 305 207
3 Геометрія 202 Світова література 307
4 Світова література 307 Біологія 109
5 Біологія 109 Фізич.культура
6 Хімія 211 Нім.м./Інформ. 201 207
7 Нім.м./Інформ. 111 207 Хімія 211

Вівторок

1 Історія України 208 Географія 305
2 Англ.мова 301 303 310 Історія України 208
3 Англ.мова 301 303 310 Укр.мова 304 306
4 Укр.мова 306 304 Англ.мова 301 303 310
5 Географія 305 Англ.мова 301 303 310
6 Укр.літер. 304 Фізика 210
7 Фізика 210 Укр.літер. 304

Середа

1 Фізич.культура Алгебра 202
2 Німецька мова 208 310 Геометрія 202
3 Англ.мова 201 205 310 Світова література 307
4 Алгебра 202 Англ.мова 201 307 310
5 Геометрія 202 Німецька мова 301 211
6 Правознавство 202 Біологія 109
0 Біологія 109 Правознавство 202

Четвер

1 Світова література 206 Трудове навч. 110 308
2 Трудове навч. 110 308 Англ.мова 210 303 310
3 Укр.мова 208 304 Англ.мова 210 303 310
4 Англ.мова 210 303 310 Укр.мова 208 304
5 Англ.мова 210 303 310 Всесвітня історія 203
6 Укр.літер. 304 Фізич.культура
7 Всесвітня історія 202 Укр.літер. 304

П'ятниця

1 Німецька мова 202 302 Фізика 210
2 Хімія/Осн.здор. 211 Німецька мова 202 302
3 Алгебра 202 Хімія/Осн.здор. 211
4 Фізика 210 Алгебра 202
5 Геогр./Біологія 305 Худ.культура 205
6 Худ.культура 205 Геогр./Біологія 305
Десяті класи
  10-A 10-Б
  Білик Олена
Миколаївна
Мальована Анна
Петрівна

Понеділок

1 Світова література 307    
2 Англ.мова 203 208 Світова література 307
3 Анг.м./Інформ. 203 207 Фізика 210
4 Фізика 210 Анг.м./Інформ. 203 207
5 Укр.літер. 304 Англ.мова 203 208
6 Укр.літер. 304 Біологія 109
7 Біологія 109 Укр.літер. 304
8     Укр.літер. 304

Вівторок

1 С/к культ./Худ.к.202 205 Історія України 211
2 Історія України 211 С/к культ./Худ.к.202 205
3 Німецька мова 109 207 Правознавство 208
4 Німецька мова 109 305 Анг.м./Інформ. 206 207
5 Анг.м./Інформ. 206 207 Німецька мова 205 304
6 Географія 305 Німецька мова 202 303
7     Географія 305

Середа

1 Світова література 307 Математика 206
2 Математика 206 Світова література 307
3 Хімія 211 Фізич.культура
4 Фізич.культура Хімія 211
5 Укр.мова 203 304 Англ.мова 303 307
6 Англ.мова 301 307 Укр.мова 303 307
0 С/к культурозн. 301 308    
1 Правознавство      

Четвер

1 Захист Вітчизни 301 307 Математика 302
2 Світова література 206 Захист Вітчизни 301 307
3 Математика 202 Світова література 206
4 Технології 110 308 Німецька мова 205 211
5 Німецька мова 206 211 Технології 110 308
6 Фізика 210 Всесвітня історія 306
7 Всесвітня історія 306 Фізика 210

П'ятниця

1 Географія/Біологія 109 Математика 206
2 Математика 206 Фізич.культура
3 Англ.мова 201 308 Географія/Біологія 305
4 Англ.мова 201 308 Укр.мова 304 307
5 Укр.мова 210 304 Англ.мова 201 308
6 Історія України 202 Англ.мова 201 308
7 Фізич.культура Історія Укр. 202
Одинадцяті класи
  11-A 11-Б 11-В 11-Г
  Товстуха Тетяна
Олександрівна
Бабич Валентина
Олександрівна
Личманенко Тетяна
Євгенівна
Клименко Наталія
Леонідівна

Понеділок

1 Укр.літер. 205 Фізика 210 Технології 110 308 Математика 206
2 Фізика 210 Англ.мова 201 Математика 206 Укр.літер. 205
3 Історія Укр.305 306 Технології 110 308 Укр.літер. 205 Англ.мова 201 208
4 Історія Укр.305 306 Математика 202 Біологія 211 Англ.мова 201 208
5 Математика 202 Біологія 211 Світова літер. 205 Історія Укр. 306
6 Технології 110 308 Світова літер. 205 Історія Укр. 306 Всесвітня іст. 306
7 Світова літер. 205 Англ.мова 306 Всесвітня іст. 303 Технології 110 308
8             Світова літер. 205

Вівторок

1 Всесвітня іст. 306 Укр.літер. 109 Укр.мова 206 307 Нім.м./Інформ. 201 207
2 Всесвітня іст. 306 Укр.літер. 109 Укр.мова 206 307 Нім.м./Інформ.201 207
3 Англ.мова 201 202 Укр.д.м./Люд.св. 307 Худ.к./Екологія 205 Укр.мова 109 206
4 Англ.мова 201 202 Укр.мова 307 Фізика 210 Худ.к./Екологія 205
5 Фізич.культура Укр.мова 307 Англ.мова 201 202 Фізика 210
6 Біологія 211 Худ.к./Екологія 205 Англ.м./Інформ. 202 207 Фізич.культура
7 Худ.к./Екологія 205 Фізич.культура Англ.м./Інформ. 202 207 Біологія 211
8         Фізич.культура    

Середа

1 Фізика 210 Всесвітня іст. 306 Світова літер. 205 Англ.мова 301 303
2 Людина і світ 306 Фізика 210 Світова літер. 205 Англ.мова 301 303
3 Укр.літер. 305 Біолог./Астрон. 210 Історія Укр. 306 Анг.м./Люд.і св.301 303
4 Укр.мова 302 306 Світова літер. 205 Математика 206 Історія Укр. 306
5 Історія Укр. 305 306 Світова літер. 205 Біолог./Астрон. 210 Математика 206
6 Історія Укр. 305 306 Англ.мова 308 Укр.літер. 203 Біолог./Астрон. 210
0 Біолог./Астрон. 210     Укр.д.м./Люд.св. 205 305    

Четвер

1 Анг.м./Інформ. 207 305 Математика 202 Укр.мова 304 306 Німецька мова 109 205
2 Анг.м./Інформ. 201 207 Математика 202 Укр.мова 304 306 Німецька мова 109 205
3 Англ.мова 201 302 Укр.діл.мовл. 306 Захист Вітчизни 301 307 Укр.мова 109 308
4 Укр.мова 301 306 Укр.мова 306 Англ.мова 201 305 Захист Вітчизни 111 307
5 Математика 202 Укр.мова 306 Англ.мова 201 305 Світова літер. 205
6 Математика 202 Зах.Вітч./Інф. 307 207 Укр.діл.мовл. 206 111 Світова літер. 205
7 Захист Вітчизни 111 307 Укр.літер. 206     Укр.літер. 211
8 Психологія 206 Зах.Вітч./Інф. 301 307        

П'ятниця

1 Всесвітня іст. 306 Фізич.культура     Англ.мова 201 303
2 Всесвітня іст. 306 Економіка 208 Фізика 210 Англ.мова 201 303
3 С/к історія 208 306 Англ.мова 111 Фізич.культура Фізика 210
4 Світова літер. 205 Історія Укр. 306 Хімія 211 Математика 206
5 Хімія 211 Історія Укр. 306 Математика 206 Фізич.культура
6 Фізич.культура Хімія 211 Укр.літер. 304 Всесвітня іст. 208
7 Економіка 208 Укр.літер. 307 Укр.літер. 304 Хімія 211