Головна » 2018 » Червень » 6 » Списки 1-х класів на 2018-2019 н.р.
14:17
Списки 1-х класів на 2018-2019 н.р.

1-А клас

  1. Басенко Валерія
  2. Бичок Надія
  3. Самоненко Тимур
  4. Дайнеко Михайло
  5. Дерев’янко Дарина
  6. Долгошей Вероніка
  7. Желєзний Максим
  8. Жук Єлизавета
  9. Зиму Владислава
  10. Касьянюк Ілля
  11. Кордонська Діана
  12. Коршунова Ольга
  13. Кузьменко Анастасія
  14. Кулага Арсеній
  15. Ламмерт Ігор
  16. Лемешко Кирил
  17. Макаренко Дар’я
  18. Малаш Андрій
  19. Матора Арсеній
  20. Мельниченко Олег
  21. Морозова Дар’я
  22. Нещертна Ярослава
  23. Примак Антон
  24. Розумієнко Ілля
  25. Рябуха Кирило
  26. Сидоренко Анастасія
  27. Топчій Нікіта
  28. Шарпата Анна
  29. Шеперева Поліна
  30. Шидловська Злата

1-Б клас

     1. Белянкін Макар

  1. Бензя Кирило
  2. Бруй Володимир
  3. Вершиніна Марія
  4. Вершняк Роман
  5. Вискварко Дмитро
  6. Дарнопих Артур
  7. Кобець Катерина
  8. Корнієнко Злата
  9. Кошева Варвара
  10. Крамаренко Даниїл
  11. Лисенко Вероніка
  12. Мартинець Вероніка
  13. Овчінніков Мирослав
  14. Пекур Дар’я
  15. Пищук Вікторія
  16. Полянський Ілля
  17. Потапчук Вікторія
  18. Почечун Павло
  19. Руденко Даніл
  20. Сахновський Матвій
  21. Склярець Марія
  22. Смердова Єлизавета
  23. Харченко Артем
  24. Хасанов Данило
  25. Хоменко Анжеліка
  26. Шамшур Владислав
  27. Швець Ревека
  28. Ющенко Дарина
  29. Якуб Євген

1-В клас

  1. Аврамов Олександр
  2. Беленко Артем
  3. Гавриленко Дарья
  4. Гавриленко Софія
  5. Гацко Марія
  6. Городничий Ілля
  7. Довгорук Єва
  8. Єрко Єлизавета
  9. Заліська Дарія
  10. Зуй Руслан
  11. Ільченко Олександр
  12. Карпенко Аліна
  13. Курач Дарія
  14. Леус Гліб
  15. Лисенко Денис
  16. Любімова Мілана
  17. Мальцева Ксенія
  18. Муравейник Аліна
  19. Павенко Микита
  20. Павленко Єлизавета
  21. Пацун Софія
  22. Піц Оксана
  23. Поляков Тихін
  24. Прокопенко Таїсія
  25. Радченко Максим
  26. Розумович Кирило
  27. Рубан Даниїл
  28. Семенець Анна
  29. Хан Аліса
  30. Хвостицька Софія

1-Г клас

  1. Архитко Євгенія
  2. Ахметханова Марія
  3. Балакірєв Владислав
  4. Бендик Владислав
  5. Власенко Єва
  6. Гроздицький Гліб
  7. Давиденко Анастасія
  8. Жаферова Марія
  9. Залозний Олександр
  10. Заровний Владислав
  11. Коленіченко Андріана
  12. Коритін Денис
  13. Костюченко Микита
  14. Лисенко Тимофій
  15. Мікулін Нікіта
  16. Могильна Поліна
  17. Никоненко Максим
  18. Обітоцький Марк
  19. Панков Макар
  20. Паньок Євгеній
  21. Пильник Іван
  22. Романенко Софія
  23. Сергус Софія
  24. Стоян Софія
  25. Сурмило Дмитро
  26. Тимофєєв Михайло
  27. Царенок Софія
  28. Шамрило Кирило

 

 

 

Переглядів: 261 | Додав: kolobok | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]