Головна » 2015 » Квітень » 8 » Відбувся обласний конкурс з комп’ютерного малюнку «Територія дитинства – 2015»
Відбувся обласний конкурс з комп’ютерного малюнку «Територія дитинства – 2015»

26-27 березня 2015р. обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено десятий обласний конкурс з комп’ютерного малюнку «Територія дитинства – 2015»
Тема конкурсу « Моя країна – Україна», - єдина, мирна і неподільна Україна, викликала величезний резонанс серед юних художників-комп'ютерщиків. Організатори отримали 88 робіт з Щорського, Козелецького, Носівського, Новгород-Сіверського, Коропського, Талалаївського, Бобровицького, Семенівського, Ріпкинського, Корюківського районів області та міст Чернігів, Прилуки, Ніжин. Представлені на конкурс малюнки у всіх присутніх викликали масу приємних емоцій. Більшість малюнків несли глибоке змістове навантаження. Видно, наскільки наші діти стали патріотичними, як вони сприймають ситуацію у нашій країні та як вболівають за Батьківщину.
Команду міста Чернігова представляли 6 учасників, 5 із них стали переможцями і завоювали перше командне місце!
Тож, вітаємо переможницю обласного конкурсу у старшій групі, ученицю 10-А класу, Желібу Дашу!

За матеріалами сайту http://chernigiv-nmc.org.ua

Переглядів: 151 | Додав: AndreyXX | Рейтинг: 5.0/1