Головна » 2015 » Квітень » 08

В Українському центрі оцінювання якості освіти завершено роботу з визначення порогового бала "склав/не склав" за результатами пробного тестування з української мови та літератури. Про це у своєму Facebook повідомив директор центру Ігор Лікарчук. За його словами, пороговим балом пробного ЗНО з української мови і літератури визначено 35 балів. У визначенні порогового бала брали участь 80 експертів, які працювали в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпропетровську, Херсоні, Вінниці, Івано-Франківську та Слов’янську. "Поріг не здолали 10,9% тих, хто взяв участь у пробному тестуванні та надіслав свої результати до УЦОЯО. Таким чином, рейтингова оцінка за шкалою 100-200 балів буде нараховуватися лише тим, хто отримав 35 і більше балів", - зазначив директор УЦОЯО.

Читати далі

Переглядів: 291 | Добавил: AndreyXX | Дата: 08.04.2015 | Коментарі (0)

26-27 березня 2015р. обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено десятий обласний конкурс з комп’ютерного малюнку «Територія дитинства – 2015»
Тема конкурсу « Моя країна – Україна», - єдина, мирна і неподільна Україна, викликала величезний резонанс серед юних художників-комп'ютерщиків. Організатори отримали 88 робіт з Щорського, Козелецького, Носівського, Новгород-Сіверського, Коропського, Талалаївського, Бобровицького, Семенівського, Ріпкинського, Корюківського районів області та міст Чернігів, Прилуки, Ніжин. Представлені на конкурс малюнки у всіх присутніх викликали масу приємних емоцій. Більшість малюнків несли глибоке змістове навантаження. Видно, наскільки наші діти стали патріотичними, як вони сприймають ситуацію у нашій країні та як вболівають за Батьківщину.
... Читати далі »

Переглядів: 304 | Добавил: AndreyXX | Дата: 08.04.2015 | Коментарі (0)