Головна » 2020 » Червень » 01

Шановні колеги!

Просимо поширити відео серед випускників закладу: http://osvita.ch.ua/news/5444-vipusknik-karantinroku.html

Дякуємо за співпрацю!

Управління освіти

Переглядів: 32 | Добавил: kolobok | Дата: 01.06.2020 | Коментарі (0)

Існує думка, що людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.

І такий плідний, родючий, благодатний ґрунт створено в Чернігівському ліцеї №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Так, за підсумками 2019-2020 н. р. 27 учнів ліцею отримали 59 грамот і дипломів як переможці олімпіад, конкурсів, змагань різного рівня.

Вітаємо наших здібних, обдарованих, талановитих дітей і сподіваємось, що кожен з них стане успішним у житті, досягне значного успіху, реалізує свої можливості на повну силу.

Адміністрація ліцею, педагогічний колектив пишається своїми учнями і висловлює слова щирої подяки учням та їх батькам за високі досягнення, за наполегливість у праці, творчі здобутки.

Вітаємо переможців!!!

Переглядів: 30 | Добавил: kolobok | Дата: 01.06.2020 | Коментарі (0)