Головна » 2013 » Січень » 24 » Реєстрація осіб для участі в ЗНО 2013 розпочнеться 4 січня і триватиме до 5 березня 2013 року.
18:35
Реєстрація осіб для участі в ЗНО 2013 розпочнеться 4 січня і триватиме до 5 березня 2013 року.
Оформити заяву-реєстраційну картку абітурієнти зможуть самостійно, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою на сайті УЦОЯО та Київського РЦОЯО або звернутися до одного з пунктів реєстрації (інформацію про місце розташування та розклад роботи пунктів реєстрації буде розміщено на нашому сайті).

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України запропоновано для проведення зовнішнього незалежного оцінювання: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, світова література, російська мова, хімія, іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська).

До переліку предметів зовнішнього незалежного оцінювання додано світову літературу. У 2013 році учасники матимуть можливість обрати не більше 4-х з 11 запропонованих предметів.

Для осіб, які потребуватимуть перекладу тестів іншою мовою передбачено переклад тестів з всесвітньої історії, історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, угорською мовами, а тесту зі світової літератури – російською мовою.

Зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися з 03 до 27 червня 2013 року після завершення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах.  

Результати зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які пройшли тестування під час основної сесії будуть оголошені з 18 червня до 07 липня 2013 року.

Тести ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (ЗНО 2013 ). Інформація щодо кількості завдань кожного тесту, часу відведеного на виконання, форми завдань, схеми оцінювання кожної форми завдань та максимальної кількості балів за правильне виконання завдань тесту міститься в характеристиках тестів ЗНО.  Для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання радимо користуватися матеріалами, розміщеними на нашому сайті в розділі «Абітурієнтові».
Переглядів: 266 | Додав: AndreyXX | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]