Головна » 2020 » Червень » 1 » Вітаємо переможців
Вітаємо переможців

Існує думка, що людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.

І такий плідний, родючий, благодатний ґрунт створено в Чернігівському ліцеї №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Так, за підсумками 2019-2020 н. р. 27 учнів ліцею отримали 59 грамот і дипломів як переможці олімпіад, конкурсів, змагань різного рівня.

Вітаємо наших здібних, обдарованих, талановитих дітей і сподіваємось, що кожен з них стане успішним у житті, досягне значного успіху, реалізує свої можливості на повну силу.

Адміністрація ліцею, педагогічний колектив пишається своїми учнями і висловлює слова щирої подяки учням та їх батькам за високі досягнення, за наполегливість у праці, творчі здобутки.

Вітаємо переможців!!!

Переглядів: 31 | Додав: kolobok | Рейтинг: 0.0/0